Mal Alımı İçin İhale İlanı 

İkbal Şekerleme Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Yenilikçi KOBİ Mali Destek Programı Kapsamında Sağlanan Mali Destek İle Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde 11. Sokak No:2 Merkez/Afyonkarahisar’da İkbal Şekerleme Üretim Süreçlerinde Yeniliğe Gidiyor Projesi Lokum Paketleme Hattı İçin ; Zincirli Termoform Lokum Ve Çeşitleri Paketleme Makinesi- 1 Adet, Kefeli Elektronik Tartım Sistemi Otomasyon Besleme Elevatörü- 1 Adet, Yatay Ambalajlama Makinesi-2 Adet, Sürekli Mürekkep Püskürtme Makinesi-1 Adet Olmak Üzere Bir Mal Alımı İhalesi Sonuçlandırmayı Planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde 11. Sokak No:2 Merkez/Afyonkarahisar’da adresinden veya www.ikbalsekerleme.com ve www.zafer.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 10.02.2017 ve 13:00’dır.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.ikbalsekerleme.com  ve www.zafer.org.tr  yayınlanacaktır.

Teklifler, 10.02.2017 tarihinde, saat 14:00’de ve Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde 11. Sokak No:2 Merkez/Afyonkarahisar adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyası indirmek için buraya tıklayınız.